110235
  ۱۳۹۴/۷/۱۲
حوزه هنری خراسان رضوی رتبه های برگزیده جشنواره تولیدات را بدست آورد
حوزه هنری خراسان رضوی در چهارمین جشنواره آثار و تولیدات حوزه هنری که در اصفهان برگزار شد رتبه های برگزیده را بدست آورد
   

به گزارش واحد خبر روابط عمومی حوزه هنری خراسان رضوی؛  برگزیدگان بخش های مختلف چهارمین جشنواره آثار و تولیدات مراكز استانی حوزه هنری معرفی شدند و حوزه هنری خراسان رضوی رتبه های برگزیده این رویداد سراسری را بدست آورد.

در كمیته ادبیات چهارمین جشنواره آثار و تولیدات و در بخش پژوهش ادبی سعید خومحمدی خیرآبادی به خاطر كتاب «تذكره شاعران مشهد» از حوزه هنری خراسان رضوی توانست رتبه برگزیده را از آن خود نماید.

همچنین در بخش ادبیات پایداری «رینگ زندگی» خودنوشت جعفر آجیلی (رادبین) عنوان تقدیر را بدست آورد.

در این بخش «پازل خیر و شر» داستان كوتاه تالیفی نوشته مهدی نوروزی  نیز توانست عنوان تقدیر جشنواره را از آن خود نماید.

جایزه رتبه‌ برگزیده در بخش نقاشی به محمود آزادنیا  از هنرمندان برجسته کشورمان و عضو دفتر کاریکاتور و نقاشی حوزه هنری خراسان رضوی تعلق گرفت.

در بخش خوشنویسی- معلی از مصطفی سلیمی، دیگر هنرمند حوزه هنری خراسان رضوی تقدیر به عمل آمد و از مریم خلج از استان خراسان رضوی در تصویرسازی نیز تقدیر شد.

در بخش کتاب تجسمی چهارمین جشنواره آثار و تولیدات از محمدرضا مریدی از حوزه هنری خراسان رضوی تقدیر به عمل آمد.

جایزه رتبه‌ برگزیده در بخش نمایش صحنه‌ای  به حوزه هنری استان خراسان رضوی  به خاطر تولید نمایش «بدون شرح» به نویسندگی و كارگردانی سید جواد رحیم زاده تعلق گرفت.

در بخش پژوهش نمایش  نیز ضمن از حوزه هنری استان خراسان رضوی  به خاطر پژوهش «تاریخ تئاتر مشهد» نوشته علی نجف زاده تقدیر شد.

در بخش هنرهای تصویری از سعید ولی زاده و داود رحمانیان به خاطر فیلم «سه سال و سه ماه و دو روز» تولید حوزه هنری خراسان رضوی تقدیر شد و همچنین از علی صداقت كریمی به خاطر فیلم «آفتاب لب های بام» نیز تقدیر به عمل آمد.

علاوه بر این در این بخش از پویانمایی تولید حوزه هنری خراسان رضوی نیز تقدیر به عمل آمد.

چهارمین جشنواره آثار و تولیدات مراكز استانی حوزه هنری به میزبانی حوزه هنری اصفهان از 7 مهر آغاز و  امشب 9 مهرماه همزمان با شب عید غدیرخم به كار خود پایان داد.

 

©2020 HozehHonari. All Rights Reserved